Call us 

04053 м. Київ, вул. Січових Стрільців (Артема), буд. 37-41, 6 поверх

Підведено підсумки роботи практики кримінального процесу за 2016 рік

Аналіз показав, що:

Разом в провадження адвокатів було 14 кримінальних проваджень.

З них було завершено 6 кримінальних проваджень.

Ще 7 проваджень перебуває в роботі. Щодо одного кримінального провадження адвокати відмовились від представництва інтересів клієнта (обвинуваченого), оскільки задачі поставлені клієнтом не відповідали правовій позиції його адвоката, яка була сформована на підставі матеріалів кримінального провадження.

З числа завершених кримінальних проваджень одержано 1 виправдовувальний вирок, 2 обвинувальні вироки (коли ми представляли потерпілого), інші провадження було закрито прокурором або на стадії досудового розслідування або після завершення досудового розслідування та надання (відкриття) адвокатом — прокурору доказів захисту по справі.

В переважній більшості ми представляли інтереси підозрюваних (обвинувачених) в кримінальному провадженні, або осіб які на даний час є свідками, але потенційно можуть стати підозрюваними в кримінальних провадження.

Більшість кримінальних проваджень, в яких брали участь адвокати ЮК «Гавриш і партнери» це злочини у сфері службової діяльності, злочини при експлуатації транспортних засобів (ДТП), злочини у сфері обігу наркотичних речовин.

За ступенями тяжкості переважно це тяжкі злочини (за які передбачається покарання від 5 до 10 років позбавлення волі), трохи меньше злочини середньої тяжкості.

За наслідками отриманих виправдовувальних вироків та по закритим кримінальним провадженням підготовлено матеріали до суду для стягнення шкоди завданої неправомірними діями органів досудового розслідування, прокуратури тощо.