Call us 

04053 м. Київ, вул. Січових Стрільців (Артема), буд. 37-41, 6 поверх

НАБУ безсилі проти закону!..

Останні вчинки НАБУ свідчать про їх процесуальну неспроможність (похідне від латинського — impotentia, рус.: «слабость, бессилие») виконувати свої обовязки в рамках закону!

З метою прикриття своєї непрофесійності, перекладання відповідальності за закрите кримінальне провадження щодо Протаса на Антикорупційну прокуратуру, – НАБУ намагається скористатись підтримкою депутатів та громадських активістів та відновити справу головного санлікаря України неправовими методами!

Про це свідчать їх непрофесійні та істеричні намагання заплямувати імідж в.о.Головного санітарного лікаря України Протаса С.В. щодо якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура 01.03.2017 винесла постанову про закриття кримінального провадженні за відсутністю складу злочину.

Такими діями є розміщення на інтернет каналі Youtube та на їх офіційному сайті оперативного відео зі справи: https://nabu.gov.ua/novyny/nabu-oskarzhylo-zakryttya-spravy-stosovno-posadovciv-derzhepidsluzhby-video.

Детективи НАБУ достовірно знаючи, що дане відео отримано незаконним шляхом, знаючи про вимогу законодавства щодо збереження таємниці слідства, а також про кримінальну відповідальність про розголошення даних досудового розслідування та оперативно-розшукової діяльності слідчим (ч.2 ст.387 КК України) – умисно розмістили це відео на своїй офіційній сторінці намагаючись таким чином відновити кримінальне провадження.

Або вони зовсім «impotentia», або не вивчали вимоги кримінального процесуального закону, який чітко роз’яснює яким чином оскаржуються дії прокурора з якими не згоден слідчий?

За фактом незаконного поширення матеріалів оперативно-розшукової діяльності, тим паче отриманих конфіденційно з перевищенням влади та службових повноважень, – захисник Протаса С.В. – адвокат Максим Джевага звернувся з заявою про вчинення кримінального правопорушення детективами НАБУ та їх керівництвом, які дозволили опублікувати секретну (цілком таємну інформацію) на своєму сайті.

Чекаємо на відкриття кримінального провадження слідчими Генеарльної прокуратури України та відсторонення від посад осіб, які мали відношення до цього подлого та непрофесійного вчинку!

Довідково:

За дорученням НАБУ оперативно-технічні заходи були проведені органами Національної поліції, у період до 18.06.2016 року, тобто в той період коли вони не мали таких повноважень. Докази відповіді керівництва Національної поліції, що додаються.

Також дане відео визнане одержаним з порушенням вимог закону постановою начальника третього відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури від 01.03.2017 року. Дана постанова не скасована та діє та є обов’язковою для виконання працівниками НАБУ.

Офіційна позиція Національної поліції, щодо наявності у них підстав встановлювати негласно камери та збирати інформацію про осіб негласно, — була висвітлена у відповіді на запит адвоката Джеваги: