Call us 

04053 м. Київ, вул. Січових Стрільців (Артема), буд. 37-41, 6 поверх

Кримінальне право та процес

Чинне кримінально процесуальне законодавство не є досконалим, але надає кваліфікованому адвокату багато можливостей для надання вам ефективної допомоги та захисту.

Адвокат має право вступити у кримінальний процес на будь-якій стадії процесу. Але чим раніше адвокат вступив у процес тим більше у нього можливості для організації вашого ефективного захисту.

Послуги кримінального адвоката передбачають його участь в усіх слідчих діях разом з клієнтом (підозрюваним, обвинуваченим, потерпілим чи свідком), зборі доказів, підтвердження або спростування доказів.

Адвокат в кримінальному процесі може виступати захисником підозрюваного (обвинуваченого), представником потерпілого, надавати допомогу свідкам.

Правильна тактика поведінки особи зі слідчими органами, підтримка з боку досвідченого адвоката, активність у відстоюванні своїх прав та позиції по справі є запорукою досягнення бажаного (об’єктивно можливого) результату.

Захисник в кримінальному процесі: надасть сприяння в пошуку, одержанні та фіксації доказів по справі; візьме участь разом з клієнтом у слідчих діях; сприятиме проведенню кваліфікованих та незалежних судових експертиз по справі; візьме участь у судовому розгляди справи; оскарженні протиправних дій слідчого чи прокурора тощо; підготовці матеріалів та оскарженні рішень національних судів в Європейському суді з прав людини.

Представник потерпілого: формує правильну тактику поведінки потерпілого з метою притягнення винних до передбаченої законом відповідальності, протистоїть можливостям особи уникнути відповідальності за допомогою «корупційних» зв’язків; допоможе грамотно, науково обґрунтовано та юридично вірно визначити розмір завданої матеріальної та моральної шкоди та стягнути її з винної особи, піготовка матеріалів та оскарження рішень національних судів в Європейському суді з прав людини.

Наші останні досягнення:

Аналіз результатів роботи практики кримінального процесу за 2016 рік